Session 3 Group Swim Lessons, July 15-27, 2019

Note: Instructor names for each class indicated in CAPS. Please recognize that pool space is limited and we cannot guarantee preferred lesson times for your child; preference is given to member families.

All non-member families must leave the grounds by 1:15 pm unless they are paid guests of members physically present at the pool.

Please direct any questions to Lessons Coordinator Emily Mayfield at lessons@glenwoodpool.org.

11:30

Pre-Beginner:

TESS/ CAROLINE
Reese Butler (week 1 only)
Maggie Hall (week 2 only)
Rosie Hamilton
Arya Kakani
Caleb Quaye

ZORA
Bennett Murphy
Maxine McGinn
Arius LaOrban
Lincoln Anderson

BRIDGET
Nuha Jibril
Oliver Miller
Arthur Miller

Beginner 1:

SARAH
Emerson Conlon
Inam Jibril
Naomi Tesfay
Olivia Anderson

Beginner 2:

ASHER
JP Mullin
Henry Murphy
Jeremy Ricciardi (week 2 only)
Junie Hall (week 2 only)

Beginner 3:

ROWAN
Lucinda Cole
Thomas Ricciardi (week 2 only)
Kayla Saunders (week 1 only)

Advanced Beginner:

JACK
Nathaniel Tesfay
Noah Tesfay
Ethan McDonald

12:00

Pre-Beginner:

RYANN/ TAYLOR
Dominic Flores
Margot Utter
Roseanna Wilkes

ZORA
Ashilah Kholis
Athif Kholis
Asfi Kholis

Beginner 1:

MORGAN/ CELIA
Gio Cappellina (week 2 only)
Anderson Grussing
Karanda Taylor

SAMMY
Hans Durand (week 2 only)
Noah Catacora
Evie Leibundguth (week 1 only)
Trudy Utter

Beginner 2:

ROWAN
Elias Cohen
Adrian Janjikian
Kiran Shah
Ruth Sharp

Beginner 3:

MELANIE
Gabriel Janjikian
Ryan Sarobon
William Laibson

12:30

Pre-Beginner:

SARAH
Charlie Forshey
Eliza Peltz
Grafton Butts
Andrew McCombe

Beginner 1:

RYANN/ CAROLINE
Anderson Bonetti
Kellie Butts
Sophia Antonarakis (week 2 only)
Genevieve Bader

Beginner 2:

MORGAN/ CELIA
Henry Peltz
Matthew McCombe
Adrian Janjikian
Aurelia Madsen

Beginner 3:

MELANIE
Annie Antonarakis (week 2 only)
Mawin Charoenpol
Anthon Forsgren

SAMMY
Georgia Forshey
Theo Peltz
Gabriel Janjikian

Advanced Beginner:

ASHER
Stelaki Antonarakis (week 2 only)
Aubrey Forsgren
Tiernan Means (week 1 only)